W Rise of Cultures rusza perskie wydarzenie

Księżniczka Irdabama została wysłana przez Szacha z misją utworzenia kwitnącego szlaku handlowego obejmującego całą Persję, ale nie może zrobić tego sama. Gracze Rise of Cultures będą towarzyszyć jej królewskiej wysokości podczas realizacji zadań i przynoszenia dzbanów z wodą dla karawany handlowej podróżującej przez kraj. Wydarzenie trwa od dziś do 22 maja. 

Aby czynić postępy w wydarzeniu, gracze będą musieli realizować zadania przypisywane przez Irdabamę. Za wykonanie tych zadań przyznawane są żetony, których można następnie użyć do otwarcia skrzyń w oknie wydarzenia. Wprowadzono nowy element graficzny ilustrujący postępy graczy na drodze do Wielkiej Nagrody: mapę rosnącego szlaku handlowego.  Z każdą otwartą skrzynią gracz przemieszcza się po mapie, podczas gdy Irdabama tłumaczy, jak zakładano karawany handlowe w starożytnej Persji, i dzieli się wspaniałymi ciekawostkami, które dodają jej misji kontekstu historycznego.

Gdy gracze dotrą do końca mapy, otrzymają Wielką Nagrodę: żeton ewolucji „perski pałac”. Piękny perski pałac zapewnia premie do kultury, mieszane skrzynie i szansę na otrzymanie zestawów modyfikacji Mała kultura, dzięki którym gracze zyskają żołnierza Achemenidów – rzeźbę, która daje ich jednostkom dystansowym przydatną premię do zdrowia. Perski pałac można ulepszyć do poziomu 40, a każdy z poziomów od 1. do 10. wiąże się z unikalnymi zmianami w architekturze budynku.

Podczas wydarzenia gracze mogą dodać swojej krainie perskich akcentów poprzez cztery nowe domy, namiot herbaciany, cztery nowe typy gospodarstw, a także rzeźby, wieżę i mozaikowy pawilon. Wszystkie nowe modyfikacje budynków wiążą się z nagrodami – od premii do kultury i PŻ po premie do żywności, ataku i towarów.  

Gracze nie będą narzekać na nudę – wydarzenie obejmuje aż 124 zadań, a także zadanie Wolna waluta – a na ich wykonanie jest tylko 20 dni!

Więcej informacji o perskim wydarzeniu Rise of Cultures można znaleźć w tym filmiku: https://youtu.be/oZY2rnR5ByQ.

W Rise of Cultures można grać za darmo. Gra jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS

Informacje o Rise of Cultures 
Rise of Cultures (www.innogames.com/pl/gry/rise-of-cultures/) to gra o budowie miast na smartfony i tablety, która jest dostępna za darmo w systemie iOS i Android. Gracze budują miasto i zarządzają nim na przestrzeni wieków, zaczynając od epoki kamienia łupanego. W tym czasie handlują, odkrywają i grają jako różne kultury, a także toczą bitwy. Zarządzanie zasobami jest równie ważne co strategiczna rozbudowa miast. Regularne aktualizacje i eventy dostarczają nowej zawartości gry i zapewniają długotrwałą zabawę.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest wiodącym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych oraz internetowych, nagradzanym pracodawcą i neutralną węglowo firmą z siedzibą w Hamburgu. Studio to jest najbardziej znane z gier Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars, a jego katalog obejmuje 9 dostępnych już gier i wiele tytułów na urządzenia mobilne będących w produkcji. Zrodzona z hobby firma InnoGames zatrudnia teraz 400 pracowników z ponad 40 krajów, których łączy zamiłowanie do tworzenia wyjątkowych gier zapewniających graczom z całego świata zabawę na wiele lat.

Lucian Abrudan

Social Media & Communications Team Lead, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt