W Rise of Cultures zaczyna się wydarzenie mongolskie

Rise of Cultures, nowa gra InnoGames o budowaniu miast, opiera się na rzeczywistym historycznym rozwoju starożytnych cywilizacji, a to nowe wydarzenie wprowadza kolejną kultową postać. Czyngis-chan, założyciel i pierwszy wielki chan imperium mongolskiego, potrzebuje graczy Rise of Cultures, aby pomogli mu zjednoczyć koczownicze plemiona stepu mongolskiego i zapewnić pokój oraz dobrobyt nowemu imperium. Wydarzenie potrwa od 13 czerwca do 3 lipca bieżącego roku.

Aby czynić postępy w wydarzeniu, gracze będą musieli osiągać cele wyznaczone przez Czyngisa. Za wykonywanie tych celów będzie przyznawane huizi – specjalna waluta tego wydarzenia. Waluta ta przeznaczana jest na wysłanników chana, którzy podróżują krok po kroku z jednej jurty do drugiej. To, jak daleko zajdą ci wysłannicy, zależy od ilości huizi przekazanej przez graczy. Wysłannicy odwdzięczają się za te datki, zapewniając nagrody, w tym szansę na wygranie specjalnej nagrody dnia.

Wydarzenie mongolskie zawiera nową mechanikę, która ogranicza wpływ pecha na wygranie specjalnej nagrody dnia. Wysłannicy mogą dostarczyć wiele nagród, ale wraz z postępami w grze szanse na otrzymanie specjalnej nagrody dnia rosną, co w końcu gwarantuje wielką wygraną.

Gdy gracze osiągną 30 kroków, przyznawana jest nagroda główna: żeton ewolucji jurty chana. Takie żetony służą do skonstruowania najważniejszej nagrody wydarzenia mongolskiego: jurty chana. Ten imponujący pałac nomadów to ewoluujący budynek, który zapewnia pracowników, a także losową liczbę punktów badań. Jurtę chana można również ulepszyć aż do poziomu 40, a poziomy od pierwszego do dziesiątego zawierają unikatowe zmiany w wyglądzie budynku.

W miarę postępów w serii zadań gracze otrzymają również usługi samego Czyngis-chana w roli dowódcy najemników. Ten potężny przywódca może zostać użyty w bitwie do stworzenia jeźdźców Kheshig – grupy wysoce wyspecjalizowanych łuczników.

Gracze będą mieli masę rzeczy do zrobienia dzięki ponad 120 zadaniom oraz okazjonalnym zadaniom z darmową walutą. Będą też musieli sprostać wymaganiom światowego dowódcy!

Więcej informacji o tym wydarzeniu można znaleźć w poniższym filmiku: https://innogam.es/MongolEvent.

W Rise of Cultures można grać za darmo. Gra jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS

 

Lucian Abrudan

Social Media & Communications Team Lead, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt