W Sunrise Village zbliża się najstraszniejsze wydarzenie roku

Opracowana przez studio InnoGames gra Sunrise Village to ekscytująca rodzinna przygoda z rolnictwem, osadzona w kolorowym świecie pełnym magii, zabawy i tajemnic. W trakcie wydarzenia ogniki w pobliskim lesie stają się odważniejsze niż zwykle, gdyż halloweenowa atmosfera przyciąga je do wioski, gdzie sieją prawdziwe spustoszenie! Gracze muszą się wyposażyć, aby pomóc mieszkańcom w schwytaniu i uspokojeniu kłopotliwych duszków. Wydarzenie potrwa od 13 października do 3 listopada tego roku.

Wydarzenie halloweenowe to dla graczy próba umiejętności łapania ogników! Mieszkańcy potrzebują pomocy, aby powstrzymać upiorne duszki, gdy będą przygotowywać wioskę na doroczne świętowanie Halloween. Za ukańczanie zadań gracze otrzymują sieci, za pomocą których mogą łapać nieznośne paranormalne istotki.

Nagrodą główną wydarzenia jest nawiedzony dom błędnych ogników. Ten ekscytujący budynek to doskonałe miejsce, w którym ogniki mogą się uspokoić. Można go ulepszać do 20 poziomów i będzie zapewniał rosnące ilości zasobów w miarę ulepszania. Po maksymalnym ulepszeniu będzie oferował dziesięć rodzajów nagród.

Za sprawą 138 unikalnych zadań do ukończenia wydarzenie halloweenowe jest najnowszym z długiej linii zabawnych i kreatywnie zaprojektowanych wydarzeń odbywających się w Sunrise Village. W trakcie całego wydarzenia robi się naprawdę interesująco dzięki ewoluującym zadaniom i nowym łamigłówkom. Podczas wydarzenia możesz również zdobyć inne wyjątkowe nagrody, takie jak strój postaci na Halloween i „upiorne” budynki z limitowaną produkcją, takie jak czarny kot w dyni.

Więcej informacji o wydarzeniu halloweenowym można znaleźć w tym filmie: https://innogam.es/SVHalloweenEvent2022

Sunrise Village jest dostępna za darmo na urządzenia z systemem iOS i Android.

Informacje O Sunrise Village
Sunrise Village (www.innogames.com/games/sunrise-village/) to łącząca elementy eksploracji i symulacji rolnictwa gra na smartfony i tablety, która jest dostępna za darmo na urządzeniach z systemem iOS i Android. Gracze muszą rozwikłać tajemnicę wioski Sunrise, wykonując zadania na okolicznych terenach i odbudowując wioskę z pomocą przyjaźnie nastawionych mieszkańców Eksploruj, zbieraj i twórz towary oraz inne przedmioty niezbędne do pozyskania energii i rozwiązania tajemnicy. Regularne aktualizacje i wydarzenia dostarczają nowej zawartości i nieustannej zabawy.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt