Wiosenny czas: Ekscytujące wydarzenia wkraczają do światów gier InnoGames

InnoGames, wiodący niemiecki producent gier przeglądarkowych i mobilnych, w okresie przedwielkanocnym oferuje graczom różne wydarzenia we wszystkich swoich grach. Pierwszy z nich, Zgromadzenie Kultów Feniksa w Elvenarze, rozpoczyna się 23 marca. Potężny kruk w Plemionach daje graczom cenne przedmioty od 25 marca. Już 31 marca w Forge of Empires będziemy świętowali japoński festiwal kwiatów wiśni. Gracze Grepolis, 2 kwietnia  przywitają Mityczną Kurę i nasz coroczny wielkanocny event w The West rozpocznie się 7 kwietnia.

W świecie Elvenaru jaja spadają z nieba, a Kult Feniksa przygotowuje się na przybycie feniksów, które czci jako istoty boskie. Pojawiające się losowo na obrzeżach miasta jaja zawierają niebiańską esencję, której Gracze mogą użyć do otwierania skrzyń, aby codziennie wygrywać wyjątkowe nagrody. Do tego każda skrzynia zawiera bezcenne pióra feniksa, potrzebne do odblokowania nagród głównych. Wśród nich znajdują się Artefakty Feniksa Zimnego Ognia, którymi można ulepszać nowy typ feniksa, a mianowicie Feniksa Zimnego Ognia. Zgromadzenie Kultów Feniksa kończy się 17 kwietnia.

Gracze będą musieli pomóc uroczym zwierzętom origami dotrzeć na drugą stronę stawu w Forge of Empires. W zamian czekała będzie na nich nagroda główna: Most Hanami. Jest to wielopoziomowy budynek, który z poziomu 7 można ulepszyć w Most Mikawa lub Most Mikoto.  Więcej nagród można zdobyć wykonując zadania Hanako oraz zbierając drzewa wiśni w okolicach swojego miasta. Dodatkowo można zdobyć również nagrody za zajęte miejsce w tabeli ligowej. Festiwal kwiatów wiśni zakończy się 20 kwietnia.

Aby uczcić początek nowego sezonu w Plemionach, potężny kruk daje wszystkim szansę otrzymania cennych przedmiotów. Raz dziennie ujawnia możliwe nagrody, które następnie tasuje i ukrywa. Oprócz tego kruk oferuje także możliwość zwiększenia szansy na wygraną. Wydarzenie kończy się 30 marca.

Niezależnie od tego, czy jesteś zaklinaczem kur, czy nowicjuszem, wydarzenie skupione wokół Mitycznej Kury, zapewni Ci wszelkiego rodzaju korzyści dla Twojego imperium. Mogą to być na przykład jednostki specjalne, albo zaklęcia. Zabawa polega na zbieraniu składników, aby tworzyć różne mieszanki pasz. W zamian za dobry posiłek kura składa specjalne jajka, które zawierają cenne nagrody. Mityczna Kura będzie gościła w Grepolis do 23 kwietnia.

Podczas wielkanocnej awantury na The West, w miastach graczy pojawią się znani bandyci. Należy ich ponownie wypędzić z miasta poprzez wygranie jak największej liczby pojedynków z rzędu. Za wykonanie zadania czekają nagrody, takie jak nowe zestawy. Bandyci będą aktywni do 30 kwietnia.

 

Informacje o Elvenar:
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o Forge of Empires:
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o Grepolis: 
W grudniu 2009 r. Grepolis zostało wdrożone na rynek, jako trzecia gra firmy InnoGames. W Grepolis gracze przenoszą się do świata starożytnej Grecji. Zaczynając od małych polis, które z czasem stają się metropoliami, nawiązują potężne sojusze z innymi graczami i czerpią moce greckich bogów. W ciągu zaledwie kilku tygodni gra została nominowana do niemieckiej nagrody programistów, przełamała barierę miliona aktywnych graczy i jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier strategicznych w Internecie. W 2012 roku Grepolis zdobyło nagrodę „Najlepszej, klasycznej gry przeglądarkowej MMO”.

Informacje o Plemionach
Gra Tribal Wars została opublikowana w 2003 roku i była jedną z pierwszych przeglądarkowych gier strategicznych. Od ponad 15 lat w Tribal Wars można grać w 30 różnych językach na całym świecie. Gra będąca początkowo grą wyłącznie przeglądarkową, obecnie jest grą międzyplatformową, z aplikacjami na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS i Android. Akcja gry Tribal Wars rozgrywa się we wczesnym średniowieczu. Każdy gracz rozpoczyna jako właściciel małej wioski i walczy o sławę i zaszczyty. Kluczem do sukcesu oprócz prawidłowej taktyki i dyplomacji jest umiejętne rozbudowanie swoich oddziałów.

Informacje o The West
The West (www.the-west.net) jest grą fabularną dla przeglądarki, która odbywa się na Dzikim Zachodzie. Na Zachodzie gracze podążają śladami słynnych zachodnich bohaterów Billy'ego The Kida lub Winnetou i wypełniają ekscytujące zadania. Rzucają graczom wyzwania w pojedynkach, budują swoje własne miasta i biorą udział w strategicznych bitwach.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pierwsza mobilna gra pod tytułem InnoGames Warlords of Aternum to strategia oparta na fantastyce. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt