Wydarzenie Jesienne Zodiaki: Elvenar wita nową porę roku

Od dziś do 29 września pozwalająca zbudować niezwykłe miasto w świecie fantasy gra Elvenar będzie się przygotowywać do świętowania tegorocznego wydarzenia Jesiennych Zodiaków.

Chyou – niziołek, wyszkolona mniszka i wyznawczyni Kirita i Kraraka – poprowadzi graczy, zapoznając ich z miejscowymi artystami niziołków. Razem z nią, gracze będą świętować Zodiaki i oczekiwać na przybycie innego magicznego ewoluującego niedźwiedzia: Mistrza Pandy Rudej.

Za wypełnianie linii zadań i wykonywanie zleceń dla Chyou gracze będą otrzymywać Złote Klucze, których można używać do otwierania Kul zawierających różne nagrody. Każda otwarta Kula zapewnia też graczom małą ilość Gwiezdnego Pyłu. Jest on gromadzony w pasku postępu i zapewnia specjalne nagrody, w tym artefakty ewolucji dla Mistrza Pandy Rudej, tegorocznego nowego niedźwiedzia.

Mistrz Panda Ruda zapewnia graczom populację, kulturę i inne premie zależnie od rozdziału i poziomu swojej ewolucji.

Kolejną tegoroczną nowością jest Przepustka Królewskiej Nagrody. To specjalna opcja premium, którą gracze mogą kupić, aby otrzymać dodatkowe nagrody z każdą Nagrodą Główną za niniejsze wydarzenie. Ścieżka Królewskiej Nagrody staje się dostępna po zakupie Przepustki Królewskiej Nagrody, którą można nabyć w dowolnym momencie w trakcie wydarzenia. Po jej odblokowaniu za każde zebrane 20 sztuk Gwiezdnego Pyłu, można jednocześnie otrzymać jedną z Królewskich Nagród zawierającą jeszcze więcej nagród dla miasta.

Szczegółowe wyjaśnienie mechaniki gry jest dostępne w tym materiale wideo: https://www.youtube.com/watch?v=cFXOxB-wFQI

W grę Elvenar można zagrać przez przeglądarkę oraz na urządzeniach z systemem iOS i Android; rozgrywka jest darmowa.


Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Carla Fuster Sampedro

PR Manager, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt