Wypłyń w to lato na Forge Island

InnoGames, wiodący niemiecki producent oraz wydawca gier mobilnych i online, ogłasza rozpoczęcie letniego wydarzenia w globalnym hicie strategicznym Forge of Empires. Od 17 sierpnia do 6 września Forge Island ponownie zaprasza graczy do udziału w znanym na całym świecie festiwalu. 

Po przybyciu na miejsce graczy przywitają znajome twarze, w tym gubernator Forge Island, który zapewni graczom dostęp do Koła Fortuny, oraz lokalna piratka Jane. Aby zakręcić kołem, gracze będą potrzebować dublonów, które można zdobyć poprzez wykonywanie zadań i zleceń u gubernatora oraz Jane. Gracze mogą również otrzymać dublony poprzez rozwiązywanie incydentów w swoim mieście, a także w ramach codziennej premii przy logowaniu. Jedno zakręcenie kołem kosztuje jeden dublon i zapewnia jedną nagrodę. Opcja „odśwież i zakręć” zapewnia zupełnie nowy zestaw nagród dla całej okolicy. Oprócz tego koło wyznacza kurs w kierunku nagrody głównej. Przy każdym obrocie gracze otrzymają kompas, który pomoże im w nawigacji po mapie. Przedostań się na drugą stronę, gdzie czeka nagroda w postaci kolejnego skarbu.   

Cała mechanika wydarzenia jest wyjaśniona w poniższym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=ifo5m_jVLvo 

Nagrodami są nowe letnie przedmioty, a także budynki z poprzednich wydarzeń, w tym willa Gubernatora i bocianie gniazdo. Nagrodę główną stanowi w tym roku: kryjówka piratów. Jest to miejsce schronienia tylko najlepszych piratów. Podobno handlują tam największymi skarbami świata. Ten możliwy do ulepszenia budynek zapewnia: monety, populację i zadowolenie, a także premię do ataku dla armii graczy oraz inne korzyści. Do kryjówki piratów można dodać ozdoby łańcuchowe, takie jak płycizna rekinów, kotwicowisko kapitana czy molo rybaka. Gdy zostaną połączone, zapewniają wzrost zadowolenia i hojne zaopatrzenie w dobra, punkty rozwoju lub wzmocnienie obronne dla armii graczy. 

Gracze mogą podzielić się swoimi postępami ze znajomymi i sąsiadami, wygrywając jeden z dwóch stylizowanych awatarów. 

Forge of Empires jest grą „free to play” dostępną w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS

 

Informacje o Forge of Empires 
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry. 

 

Informacje o InnoGames 
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat. 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt