Wyrusz w rejs podczas Święta Lata Forge of Empires

Forge of Empires, nagradzana gra strategiczna typu city-builder od InnoGames, umożliwia graczom budowanie miast, które rozwijają się od epoki kamienia po czasy współczesne. Podczas tegorocznego Święta Lata gracze wyruszą w rejs, podczas którego napotkają piratów i nagrody. Wydarzenie trwa w tym roku od 1 do 21 września.

Zarządza nim Jane i gubernator Forge Island, którzy mają szereg zadań do wykonania. Gracze zostaną nagrodzeni złotymi dublonami, które można wydać na zapewniające nagrody obroty słynnym Kołem Fortuny. Gracz może wybrać, czy chce grać o istniejące nagrody wyświetlone na kole, czy zaryzykować i odświeżyć je przed obrotem – zostaną wówczas odkryte nowe nagrody, ale czy będą lepsze od poprzednich?

Obroty kołem i odświeżenia są dostępne dla wszystkich pobliskich graczy, co podkręca emocje podczas wydarzenia. Inny szczęśliwy zwycięzca może zgarnąć ci nagrodę sprzed nosa lub pula nagród może zostać zresetowana po odświeżeniu, więc nie zwlekaj zbyt długo.

Każdy obrót nagradza graczy kompasem, przy pomocy którego mogą płynąć w poszukiwaniu skarbów. Każdy kompas losowo przemieszcza gracza o 1–3 mile morskie, przybliżając go do szeregu nagród, w tym tegorocznej Wielkiej Nagrody – przystani korsarza.

Przystań korsarza to wyjątkowy budynek złożony z 11 poziomów, który ma dwie możliwe ostateczne ulepszenia do wyboru: piracką przystań oraz przystań Umarlaka. Oba budynki dają zadowolenie, populację, monety, medale, towary, obronę i atak, a także nowy łup pirata lub Umarlaka; skrzynie z nagrodami wypełnione dodatkowymi Punktami Rozwoju i surowcami.

Oferujące morskie przygody i szereg nagród Święto Lata jest najnowszym z długiej linii pięknie zaprojektowanych wydarzeń odbywających się w Forge of Empires.

Więcej informacji na temat tego całkiem nowego wydarzenia można znaleźć w tym filmiku: https://innogam.es/SummerEvent2022

Forge of Empires jest darmową grą dostępną w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Informacje o Forge of Empires
Od wydania w 2012 roku gra Forge of Empires (www.forgeofempires.com) stała się jedną z najbardziej udanych strategii na świecie, z kilkoma milionami aktywnych graczy na ponad 20 rynkach. W grze Forge of Empires gracze rozwijają wioskę przez różne epoki historii ludzkości — od epoki kamienia łupanego do odległej przyszłości. Dzięki umiejętnemu planowaniu i taktyce na polu walki mogą rozszerzać swoją strefę wpływów i stworzyć imponujące imperium. Stałe aktualizacje treści zapewniają kilka lat dobrej zabawy. Możesz się przełączać między przeglądarką, urządzeniami z systemem iOS i Android w dowolnym momencie gry.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Aitor Gomez

Communications Specialist, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt