Z Natury Zadziwiające: majowe wydarzenie w Elvenarze powraca z nową linią fabularną

Z Natury Zadziwiające: majowe wydarzenie w Elvenarze powraca z nową linią fabularną

Już tej wiosny Goblin dozna olśnienia: po uwolnieniu się spod zaklęcia Królowej Wróżek dociera do niego, dlaczego jakoś nigdy nie przepadał za piwem czy toporami, a czuł się świetnie w spokojnym i relaksacyjnym otoczeniu idealnego ogrodu. Od 10 maja do 1 czerwca gracze mogą pomóc Kwiatowemu Goblinowi stworzyć kwitnące dzieło sztuki, zbierając łopaty z brązu podczas wydarzenia Z Natury Zadziwiające w Elvenarze.

Uczestnictwo w wydarzeniu zapewni graczom wyjątkową nagrodę: Objawienie Kwiatowego Goblina. Ozdobiony kwiatami budynek zapewnia dodatkowe efekty do kultury, liczby mieszkańców, nasion, żywych towarów i Antycznej Wiedzy.

Gdy w powietrzu Elvenaru czuć magiczny pyłek kwiatowy, gracze po ukończeniu zadań dla Kwiatowego Goblina mogą znaleźć dodatkowe budynki. Medytujący Przedwieczny Gekon wzmacnia liczbę mieszkańców oraz manę. Drużyna delikatnego berka zapewni wzmocnienie produkcji nasion, skacząc dokoła i zbierając zasoby z kwitnącego ogrodu. Kojący Staw – miejsce dla poetów szukających ciszy i wytchnienia – zwiększy poziom kultury w twoim mieście. Dodatkowo pojawi się wiele elementów znanych z zeszłorocznego wydarzenia, między innymi Stajnie Trzmieli, które pozwalają werbować Pszczelich Jeźdźców, wzmacniając twoje grupy najemników.

Obok budynków i zadań do znalezienia będzie również sześć dekoracji: pięć uroczych kwiatów i potężny kamień ogrodowy. Każdy przedmiot zapewnia magiczną premię, a także wprowadza jeszcze więcej piękna. Ogrodowi profesjonaliści mogą także odblokować Księgi Błogiej Wiosny oraz Księgi Kwitnących Artefaktów, przydatnych do odblokowania przeszłych wiosennych ewoluujących budynków oraz przedmiotów potrzebnych do ich ulepszenia. Na graczy, którzy zainwestują w przepustkę królewskiej nagrody czeka Świątynia Kolibrów, wprowadzająca olbrzymią premię do liczby mieszkańców. Pojawi się również okazja, by znaleźć Tajemny Diabelski Młyn, który wprowadza znaczne ulepszenie produkcji. 

Wydarzenie Z Natury Zadziwiające wraz z licznymi nagrodami (czy wspomnieliśmy już o awatarze Cukrowy Szybowiec, hicie dla entuzjastów ogrodnictwa?) zawiera planszę, w której nagrody są ukryte w nasionach wróżek. Nasiona wróżek zamieniają się w zaklęte kwiaty, które pokierują graczy prosto do Wielkich i Królewskich nagród. 

Kwiatowy Goblin ma wiele nagród dla graczy, którzy pomogą mu zrealizować jego kwieciste marzenie. Goblina można znaleźć w magicznym świecie Elvenaru od 10 maja.

Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2003 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Skontaktuj się z nami
Lucian Abrudan Social Media & Communications Team Lead, InnoGames GmbH
Lucian Abrudan Social Media & Communications Team Lead, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany