Zakazane Ruiny: Czarownicy powracają do Elvenaru

Elvenar, gra o budowaniu miasta w klimacie fantasy, rozpoczyna nowy rok dawką magii w ramach tegorocznego wydarzenia czarowników: Zakazane Ruiny. W związku z nadchodzącą kolejną pielgrzymką gracze otrzymują za zadanie pomóc Zaphielowi zdobyć jak najwięcej wiedzy czarowników. Wydarzenie trwa od dzisiaj do 9 lutego.

Weryfikując plotkę jakoby część czarowników w ciągu ostatnich miesięcy opuszczała Dwór, by rozpocząć własną pielgrzymkę, Zaphiel wraz z karawaną napotyka obóz czarowników w lesie otaczającym olbrzymią szczelinę z unoszącymi się ruinami starożytnego zamku. By odkryć prawdę o tym wydarzeniu, Zaphiel potrzebuje pomocy graczy. Wiedzę czarowników można zdobyć za ukończenie zadań, codzienne logowania i wydarzenia w pobliżu miasta.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz w filmie: https://innogam.es/utKa0P

Osiąganie różnych punktów orientacyjnych podróży zapewni skarb. Za każdego czarownika, który ukończy tę podróż gracze otrzymają jedną z Nagród Głównych. Wraz z postępami w wydarzeniu będą mogli zebrać wszystkie budynki z tegorocznego zestawu nowych budynków, w tym Zakazane Ruiny, Mistyczne Sny oraz Magicznego Poskramiacza Smoków.

Tegoroczne wydarzenie zawiera także system lig, jak i Przepustkę Królewskiej Nagrody. Wśród nagród znajduje się nowe zaklęcie umożliwiające wskrzeszanie wojsk na ekranie bitwy.

Elvenar to darmowa gra dostępna w przeglądarce oraz na urządzeniach z systemami Android i iOS.


Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Kailyn Schmidt

PR Manager, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt