Zamglony Las: w Elvenar rozpoczyna się halloweenowe wydarzenie

Zamglony Las: w Elvenar rozpoczyna się halloweenowe wydarzenie

Wróciła jesień, a wraz z nią w grze Elvenar rozpoczęcie halloweenowego wydarzenia. Od dziś do 10 listopada gracze muszą przebijać się przez zamglony las, aby pomóc pani Niuszce przeprowadzić rytuał i uwarzyć nową miksturę. Po drodze gracze mogą zdobyć słodkie nagrody.

Aby pomóc pani Niuszce, gracze muszą wykonywać zadania i przeszukiwać obrzeża swoich miast pod kątem magicznych składników. Pani Niuszka wyśle graczom część znalezionych składników magicznych przy każdym codziennym logowaniu. Te z kolei można zamienić na świece, lampiony i kolby błysku do oświetlenia drogi w zamglonym lesie. Gracze powinni rozsądnie korzystać z wyposażenia. Nigdy nie wiadomo, co się może zdarzyć.

Szczegółowe wyjaśnienie mechaniki gry jest dostępne w tym materiale wideo: https://www.youtube.com/watch?v=1NxNYfr2zEo

Codzienne ekskluzywne nagrody można znaleźć pośród mgły. Obejmują one nowe budynki, budowle z poprzednich wydarzeń i inne przedmioty. Las przemierzają też zaprzyjaźnione duchy. Gracze, którzy znajdą ich odpowiednią ilość, będą mogli nabyć jeszcze więcej nagród, w tym nowe artefakty do rozbudowy Kręgu Przywoływania Czarownicy do najwyższego poziomu. Jako dodatkowy smaczek dostępne są także nagrody za osiągnięcie określonych etapów z linii zadań.

Przepustka Królewskiej Nagrody także jest częścią tego wydarzenia. Jest to specjalna, płatna opcja premium, dzięki której gracze zdobywają dodatkowe nagrody przy każdym zdobyciu Królewskiej Nagrody. Ścieżka Królewskiej Nagrody staje się dostępna po zakupie Przepustki Królewskiej Nagrody, którą można nabyć w dowolnym momencie w trakcie wydarzenia. W tym roku nowością są Wielkie Królewskie Nagrody. Po odblokowaniu za każde 20 magicznych składników gracze otrzymają jedną z Królewskich Nagród, która będzie obejmować dodatkowe nagrody dla miasta. Pośród tegorocznych Wielkich i Królewskich Nagród kryje się Łyk Klarowności. Jest to nowy przedmiot, który umożliwia darmowe odświeżenie rotacji przepisów w Akademii Magii.

W grę Elvenar można zagrać przez przeglądarkę oraz na urządzeniach z systemem iOS i Android. Rozgrywka jest darmowa. 


Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames jest czołowym niemieckim deweloperem i wydawcą gier mobilnych i internetowych. Firma ma siedzibę w Hamburgu i jest znana z takich gier jak Forge of Empires, Elvenar i Tribal Wars. Pełne portfolio InnoGames obejmuje siedem gier „na żywo” i kilka tytułów mobilnych w produkcji. Firma InnoGames powstała w oparciu o hobby jej założycieli. Dziś ma zespół 400 pracowników z ponad 30 krajów, dzielących pasję tworzenia unikalnych gier, którymi gracze na całym świecie cieszą się od wielu lat.

Skontaktuj się z nami
Kailyn Schmidt PR Manager, InnoGames GmbH
Kailyn Schmidt PR Manager, InnoGames GmbH
Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany