Zanurz się w morzu nagród z Elvenarem

Najbardziej oczekiwane wydarzenie sportowe w Elvenarze powraca – z zupełnie nowymi wyzwaniami i wrażeniami. Rufus, największy fan Igrzysk Elvariańskich, zaprasza graczy do ponownego spotkania i wspólnej wodnej rywalizacji. Mały Morski Szczęściarz będzie dostępny w grze od 21 czerwca do 13 lipca.

Rufus jest w tym roku wyjątkowo podekscytowany Wielkim Wyścigiem Pławikoników – szczególnie, że tym razem tor z czasem będzie się zmieniał! Koniki morskie z Elvenaru będą rywalizować w każdym etapie, poddając próbie swoją prędkość, wytrzymałość i spryt. Gdy wszystkich ogarniają emocje związane z zawodami, Rufus zauważa wśród uczestników niewielkiego konika morskiego, prawdziwe chuchro o imieniu Morskie Ciasteczko… Gracze mają odkryć historię Morskiego Ciasteczka, wypełniając zadania i robiąc postępy w wydarzeniu.

Wypełnianie zadań dla Rufusa zapewni karmę dla koników morskich, której można użyć do karmienia i wzmacniania koników morskich w zawodach. Można ją zdobyć także poprzez osiąganie ważnych punktów zadań, codzienne odwiedzanie miasta – lub sprawdzając obrzeża miasta. Karma dla koników morskich pomoże konikom morskim przepływać przez okręgi i odkrywać skarby. 

Za każdym razem, gdy konik morski dotrze do końca etapu, gracze będą nagradzani Wielkimi Nagrodami, w tym ewolucją budynku Chwała Zwinności. Po praz pierwszy ewoluujący budynek wprowadzi w miastach graczy losową produkcję. Na każdym etapie budynek posiada różny zestaw możliwych nagród do odbierania co 24 godziny. Ewolucja Chwały Zwinności do finalnego etapu zapewni szansę na wygranie niezwykłej nagrody w postaci 50 Punktów Wiedzy za każdym rzuceniem kością!

To jeszcze nie wszystko! Oprócz ewolucji Chwały Zwinności w wydarzeniu można wygrać także imponującą kolekcję budynków. Złote Lazurowe Stajnie produkujące ciężkie jednostki strzelające z obozu najemników, dochodowe wzmocnienie many z Manty i Łodzi Manty czy fikuśną bazę noclegową dla wszystkich odwiedzających Igrzyska Elvariańskie w Krabowym Hotelu Deluxe.

Więcej informacji o Małym Morskim Szczęściarzu można znaleźć w tym filmie: https://youtu.be/WuN1mQnolC0.

Informacje o Elvenar
Elvenar (www.elvenar.com) to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Informacje o InnoGames
InnoGames, z siedzibą w Hamburgu, jest na niemieckim rynku jednym z największych twórców i wydawców gier mobilnych oraz gier online, a także posiada certyfikat Great Place to Work®. Firma, stawiająca na neutralność klimatyczną, stanowiąca część grupy Modern Times Group (MTG), została założona w 2007 roku i cały czas jest prowadzona przez założycieli. Wspólnie z przeszło 400 wyspecjalizowanymi zespołami z ponad 40 narodów tworzy wyjątkowe gry, które zapewniają milionom graczy na całym świecie lata rozrywki. Choć InnoGames jest najbardziej znane z takich tytułów jak Forge of Empires, Elvenar czy Tribal Wars, firma nieustannie rozszerza portfolio o różne gatunki oraz platformy. Najnowszymi tytułami są Rise of Cultures oraz Sunrise Village, które miały premierę komercyjną na początku 2022 roku.

Lucian Abrudan

Social Media & Communications Team Lead, InnoGames GmbH

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o InnoGames

Please click HERE for our general terms & conditions.

Please click HERE for our privacy notice for end users.

Please click HERE for our imprint. 

Kontakt